מחיצה דקורטיבית ניידת – למה זה נועד?

ציבור המתפללים בבתי כנסת שונים, עשוי להשתנות מעת לעת ובזמנים מסוימים, כמו בחגים, המקום דורש שינוי בפריסת הריהוט בבית הכנסת. בתי כנסת שבנויים מחלל אחד ומעוניינים בגמישות של יצירת אזור משתנה לעזרת גברים ולעזרת נשים, יוכלו להשתמש במחיצה דקורטיבית ניידת המאפשרת מודולריות מסוג זה.

איך מתבצעת הניידות של המחיצה?

המחיצה הניידת ניצבת על גלגלים המאפשרים לה לנוע ממקום למקום. ציבור המתפללים יכול להניע את המחיצה ולקבוע באמצעותה את גבולות החלל. המחיצה בעלת יציבות גבוהה, מפוארת ומתאימה בעיצובה לבית הכנסת ויחד עם זאת, קלה לניוד ובטיחותית (בשימוש סביר לא תתהפך). באולמות רב תכליתיים, בהם המקום משמש לעיתים כבית כנסת ולעיתים כאולם שמחות, קל לתחום אזור שמעוניינים "לסמן" שהינו "מחוץ לתחום" או פשוט לאחסן את המחיצות בצד האולם אם אינן בשימוש בזמן שאינו תפילה.

איך נראית מחיצה ניידת דקורטיבית?

ישנו מגוון רחב של סבכות בחיתוך לייזר אומנותי, בגסרת מחיצת אקורדאון או בסגנון מחיצות בודדות. ניתן להתאים את הגוון ואת פרטי האומנות לקו העיצובי של בית הכנסת כך שהמחיצות תהיינה חלק אינטגרלי מהעיצוב ולא "נטע זר".

בקבלת החלטות לגבי מחיצה מומלץ מנסיוננו לשים לב לכך שזהו הפרט שסביבו יש הכי הרבה דעות והכי הרבה אנשים מוצאים עצמם מעורבים בתהליך זה. כדאי לתכנן היטב את תהליך קבלת ההחלטות ואת המעורבים בו.

לסיכום, מחיצות ניידות לבתי כנסת הן פתרון דקורטיבי מצוין ליצירת חללים בגמישות מקסימלית. אנו בלביא נשמח לעזור לכם לבחור את המחיצות הניידות המתאימות לכם ביותר ונוכל להושיט לכם כתף חמה מתוך נסיוננו לא רק בהיבטי המוצר אלא גם בתהליכי קבלת ההחלטות המורכבים בעולם בתי הכנסת.