חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אמי"ת כפר גנים, פתח תקווה

לאורך שנים סיפקנו ריהוט לישיבות רבות ועל סמך הנסיון והמשובים שקיבלנו עוצבו מספר גרסאות של שולחנות יחודיים למטרה זו. תלמידי הישיבה לומדים שעות רבות ביום, מה שמדגיש את הצורך בשיקולי ארגונומיה ושימושיות, יחד עם עמידות הריהוט לאורך זמן ועיצוב בלתי מתפשר

יתד התשובה, צפת

עיטור אומנותי על כל רגל של ספסל הינו בעל השלכות תקציביות ש"מחזירות את עצמן בריבית דריבית"… בפרוייקט זה התוצאה מדברת בעד עצמה – ארון קודש מיוחד ובעל נוכחות שאינו מאפיל מבחינה עיצובית על שאר הפריטים בבית הכנסת אלא "מתכתב איתם". מקסים!

בר יוחאי

כך נראה בית כנסת שבו הקדישו מחשבה לעיצוב כלל פריטי הריהוט כמערכת אחת- סבכות לייזר בדוגמת רימונים, ארון קודש בקווים גיאומטריים ונקיים, ומערכות ישיבה מדגם קלאסי- כולם בגוון בוק טבעי ובהיר שיוצר מראה אחיד ומואר לכלל בית הכנסת.

עטרת המזרח, ירושלים

בבית כנסת עטרת המזרח שמחנו להעמיד מערכות ריהוט מעוצבות עשירות בגווני זהב וגילופים שתוכננו תוך שיתוף פעולה ועמידה בדרישות בלתי מתפשרות של האדריכליות ניצה ויוכי. קיר המזרח, המשלב ארון קודש גדול וספריות משני צדדיו, עוצב כיחידה אחת גדולה ומרשימה. בימת הכהנים ומערכות הישיבה הותאמו לעיצוב הכולל והמפואר שנחרט בזיכרון כבית כנסת מיוחד ביופיו.

בית הכנסת אוהל דוד, ירוחם

כשנכנסים לבית הכנסת בירוחם מבינים מיד את אופי המקום. העיצוב הנבחר הוא בסגנון מרוקאי אותנטי- הקשתות האופייניות, ההדפסים והפיתוחים מעטרים את כלל ריהוט בית הכנסת. ארון הקודש הגדול והמרשים יחד עם שאר הריהוט שהותאם מספרים את סיפור הקהילה והמתפללים ונותנים כבוד לשורשים ולנוסח התפילה.

Beis Medrash of Bergenfield – Bergenfield, NJ

הקו העיצובי שנבחר מתאים לאופי הקהילה ובסיום הפרוייקט התגובות היו בהתאם. אוהבים לומר ש"שני יהודים – שלוש דעות", אבל במקרה זה הייתה הסכמה רחבה שהריהוט נפלא וההצלחה לעצב בהתאם לרוח הקהילה מילאה אותנו סיפוק.

גני טל

בית כנסת זה מספר את הסיפור של "מה ניתן להרוויח" אם מעצבים מנקודת מבט הוליסטית, כך שכל הפריטים בחלל בית הכנסת הינם פרי של מחשבה שנעשתה מראש

אהרון הכהן, נהריה

הצבע הלבן מקנה לחלל בית הכנסת אווירת ניקיון וטוהר, ויחד עם אמנות עשירה של ריקועים וגילופים בגווני זהב מתקבל מראה מלכותי ומיוחד.